info@dibagroep.nl
0413 27 41 05
Volg ons op Facebook

Medewerkers

Medewerkers:

Bennie Kanters

Bennie Kanters

Projectleider Agrarische Sector
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 531 83 820
E: bennie@dibagroep.nl

Mario van de Laar

Mario van de Laar

Projectleider Automotive & Horeca
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 618
E: mario@dibagroep.nl

Niek van Engelen

Niek van Engelen

Projectleider Industrie
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 506 44 111
E: niek@dibagroep.nl

Wiep Wijnhoven

Wiep Wijnhoven

Projectleider Food & Galerijen
DIBA Groep B.V.
M: 06-150 72 610
E: wiep@dibagroep.nl

Dennis van der Sanden

Dennis van der Sanden

Projectleider Zorg / Industrie / Retail
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 607
E: dennis@dibagroep.nl

Jeroen van der Wielen

Jeroen van der Wielen

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 608
E: jeroen@dibagroep.nl

Twan Rauh

Twan Rauh

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 410 87 033
E: twan@dibagroep.nl

Max Arendse

Max Arendse

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 624
E: max@dibagroep.nl

Patrick Swennen

Patrick Swennen

Verkoper
Van der Ven Vloertechniek - België
M: +32 (0) 477744258
E: patrick@dibagroep.nl

Ronnie Bongers

Ronnie Bongers

Bedrijfsleider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 623
E: ronnie@dibagroep.nl

Rinio van der Ven

Rinio van der Ven

Directeur
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 600
E: rinio@dibagroep.nl

Contact

Door het onderstaande formulier in te vullen nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

Informatie aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en vink vervolgens aan waar u informatie over wenst te ontvangen.